За спешна проверка на “Лукойл Нефтохим  АД и Лукойл- ЕООД щесезирам

...
За спешна проверка на “Лукойл Нефтохим  АД и Лукойл- ЕООД щесезирам
Коментари Харесай

Делян Пеевски: НАП, Агенция “Митници”, КЗК и ДАНС да проверят “Лукойл”! Няма да отстъпя от защитата на българските граждани и бизнес!

" За незабавна инспекция на “Лукойл Нефтохим  АД и Лукойл-  ЕООД щесезирам Националната организация по приходите (НАП), Агенция “Митници ”, Комисията за отбрана на потребителите (КЗК) и Държавна организация Национална сигурност (ДАНС). Проверката би трябвало да откри дали компанията не основава съзнателно недостиг на пазара на горива ".

Това съобщи Делян Пеевски, водач на Движение за права и свободи и Парламентарната група на ДПС-Ново начало в позиция, изпратена на публицистичния имейл на NOVINI.BG.

" Недопустимо е българските жители и бизнес да попадат под диктата и рекета на компания, изпълняваща непознати политически ползи и волята на страната да отбрани сигурността и независимостта им е отзив за това дали европейска България ще бъде това, което хората желаят и чакат, от което аз няма да отстъпя! ", безапелационен бе Пеевски

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР